Kronika 2019/2020 - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 w Warszawie

Synowie Pułku na "Strażackiej"

"We wrześniu 1968 r. Minister Obrony Narodowej ustanowił odznakę „Syn Pułku”. Odznaka była nadawana tym osobom, które jako dzieci-żołnierze w latach II wojny światowej, nie mając ukończonych 17 lat życia brały udział w walkach z hitlerowskim okupantem w jednostkach ludowego Wojska Polskiego, polskich formacjach wojskowych na zachodzie i w oddziałach partyzanckich."

Muru malowanie

3 lipca na zaproszenie Fundacji Dom Kultury uczestniczyłyśmy we wspólnym malowaniu murala na Klubie OFFSIDE przy ul. Brzeskiej. Temat - Warszawiacy o sobie. Kim są współcześni warszawiacy, jak widzą swoje miasto, co jest dla nich ważne. Nawet gwałtowny deszcz nie przeszkodził w malowaniu. A oto efekt "naszego" fragmentu murala...

Szanuję! nie hejtuję

W ramach tegorocznej Kampanii 19 Dni Przeciwko Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci nasze wychowanki opracowały Poradnik "Szanuję! nie hejtuję", dotyczący mowy nienawiści w sieci. Hejt staje się coraz popularniejszy, a jego celem może stać się każdy i każda z nas.

Płonie ognisko...

Ciepło, ciepło, coraz cieplej… a my spędzamy miłe wieczory przy ognisku, kiełbaskach i fajnych rozmowach. 

Siatkarski Turniej o Wór św. Mikołaja

Tradycyjnie już, w przedświątecznym czasie, odwiedził nas św. Mikołaj i w sali gimnastycznej zostawił wór pełen smakołyków. Adresata prezentu wyłoniliśmy w trakcie konkursu piłki siatkowej. Tym razem, po zaciętych meczach, smakołyki trafiły do grupy II. Gratulujemy!!!

Informacje kontaktowe

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2

ul. Strażacka 57
04-462 Warszawa

tel. 22 6734975
tel. 22 6735094

fax 22 6734829

e-mail:  sekretariat.mow2@eduwarszawa.pl

 

Zamknij menu
Wróć na początek strony